Олег Скрипка та НАОНІ заколядують у Львівській Опері

When:
08/01/2020 @ 19:00
2020-01-08T19:00:00+02:00
2020-01-08T19:15:00+02:00
Львів, Оперний Театр.
проспект Свободи
28, Львів, Львівська область, Україна
79000
Cost:
від 200 грн
Олег Скрипка та НАОНІ заколядують у Львівській Опері @ Львів, Оперний Театр. | Львів | Львівська область | Україна
Подiлитись

Олег Скрипка та Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ) радо запрошують разом відсвяткувати найзатишніше та найчарівніше свято року! 8 січня 2020 року у Львівській Опері відбудеться святковий концерт однієї з кращих творчих колаборацій нашої країни. Для Олега Скрипки Різдво є особливим святом, яке він не береться порівнювати з жодним іншим:

— Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання! 

В рамках концерту Олег Скрипка виконає різдвяні пісні у супроводі НАОНІ. Тісна співпраця виконавця й колективу триває більше трьох років. За цей час їхні спільні виступи отримали численну армію шанувальників по всій Україні. 
Колядки, які за сотні років стали невід’ємною частиною свята, є не просто віршуванням чи вітанням; колядки — це українська мантра! Від того, наскільки правильно ми проспіваємо колядки, наскільки правильно ми зустрінемо Різдво, залежить, як рік складеться! Я не боюся взяти на себе відповідальність за наступний рік, посміхається Олег Скрипка. — Різдво — час див! Головне — відкрити для них свої серця!