Atmasfera

Атмасфера – унікальний український гурт, який грає у стилі  world music та Indie yоga music. У творчості гурту віднайшли гармонійне колоритне співіснування дві найбагатші культури світу – українська та індійська. Глибинні чуттєві пласти давніх традицій Сходу та Заходу взаємодоповнюють одна одну, набуваючи нової осучасненої форми та змісту. Саме тому в музиці гурту  делікатно поєднуються дві протилежності – з одного боку – етеричність, невловимість, чутливість, медитативність: з іншого – сила, енергія і потужність.

Атмасфера – мультиінструментальний колектив, який винайшов нове унікальне звучання, поєднуючи інструменти з усього світу – флейту, клавішні, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, мандоліну, домбру, бузуки, дарбуку, різноманітні перкусії, електронні барабани, арфу, саксонетт, дзвіночки,кльокеншпіль, фісгармонь та інші предмети, з  яких можна видобути звук.

Вперше гурт «Атмасфера» заявив про себе у 2006 році – перемогою в українському відборі фестивалю «TheGlobalbattleoftheBands». Пізніше цей незвичний для європейської сцени музичний колектив представив Україну на фіналі цього конкурсу у Лондоні, де зайняв 4-е місце серед 48 гуртів зі всього світу. У 2008 році «Атмасферу» визнано кращим гуртом фолькової сцени на фестивалі WOODSTOCK у Польші.

У 2009 році колектив виступив на всесвітньовідомому фестивалі джазової музики Moldejazz у Норвегії, а у 2012 його визнано  найкращим на американському порталі MusicalDiscoveries.

Музичне мереживо із мелодійних індійських мантр та оркестрового аранжування, притаманного західній школі, стає особливо актуальним  у наш час. Така музика набуває нової функції –  не тільки розважити, але й наповнити слухача, надихнути його,  допомогти  йому через містичне поєднання давніх звуків відчути власний світ, десь там, на глибині .

Унікальності гурту додають тексти –древні мантри на санскриті, найстарішій мові людства. Тож прийдіть  і  відчуйте  магію  звуків , здатних  перенести нас  в інший  вимір.

atmasfera_aw_promo

Супровід сайту - веб-студія WEB1