ОЛЕГ СКРИПКА ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Після 30-річного музичного досвіду легендарний фронтмен ВВ Олег Скрипка звернувся до народних інструментів аби аранжувати свої найкращі композиції для загального виконання у супроводі Оркестру народних інструментів (НАОНІ).

Глядач стане свідком нового музичного експеременту Олега Скрипки, коли потужний симфонічний звук оркестру у поєднанні з вокалом артиста забезпечить унікальне звучання композицій у нових розкішних оркестрових обробках.

Тільки уявіть – 40 народних інструментів на сцені водночас! Це чудова нагода почути віртуозне виконання сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, скрипалів, виконавців на зозульках, майстрів оригінальної перкусії, електромузичних інструментів…Це фантастична ансамблева злагодженість колективу та – неповторні враження для слухачів! Відомі, добре знайомі композиції пролунають в новому, об’ємному і зовсім незвичному звучанні. Неймовірна енергетика Олега Скрипки , відверті емоції та патріотизм артистів у поєднанні з проникливим звучанням народних інструментів не залишать байдужим нікого!

НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України професор Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад 5 000 концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. НАОНІ Оркестра вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Адже колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

18274775_10155308553913140_8930887749122144289_n_2

Супровід сайту - веб-студія WEB1