Transylvania Damn Fun

Transylvania Damn Fun була створена в 2013 році в Румунії. Унікальність полягає в древніх коренях і в неймовірній манері виконання. Засновниками нового напрямку в танцювальній музиці — TDM (Transylvania Dance Music), є Влад Дамьян та Константин Жгомот. Влад є експертом трансільванського фольклору, в галузі культури і історії цього древнього народу. Константин присвятив більшу частину свого життя DJ і звукорежисурі. Об’єднавши сили, лідери створили абсолютно новий напрямок у танцювальній музиці.

За легендою Влад Дамьян (соліст) та професор Константин Жгомот (діджей) прибули з далекого минулого часу. Музиканти гурту — частково механічні роботи, а їх інструменти — механізми, зроблені з клепаного металу, мідних труб і дерева. Все це творіння божевільного, але талановитого професора. У створенні костюмів і декорацій використовується елементи стилю стімпанк.

Впродовж 2015 року пісні гурту Transylvania Damn Fun були в топ-рейтингах найвпливовіших хіт-парадів Європи. Тепер Transylvania Damn Fun і в Україні на фестивалі Atlas Weekend!

Transylvaniadamnfunband_2

Супровід сайту - веб-студія WEB1