IMG_0637-18-05-17-01-36

Олег Скрипка читатиме казки на Книжковому Арсеналі

share
print

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Олег Скрипка прочитає казки для дітлахів у рамках VІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Подія, ініційована Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine під назвою “Тату, почитай мені!” відбудеться 19 травня о 10.30 у Мистецькому Арсеналі. Олег Скрипка разом з іншими відомими татусями читатиме українські казки для маленьких відвідувачів найбільшого книжкового ярмарку. Мета проекту “Тато, почитай мені!” – залучення татусів до виховних процесів у родині і зміна вже існуючого стереотипу, коли функцію казкаря у родині виконує виключно мама.
“Переконаний, що залучення татусів до родинного читання зміцнюватиме українські сім’ї та робитиме стосунки між дітлахами та батьками більш довірливими та теплими. В моїй родині – це гарний щоденний ритуал, якого чекають щовечора і дітлахи, і я особисто” – розповів Олег Скрипка.

Організатори переконані – татусі так само як і мами можуть весело і продуктивно проводити час зі своєю малечею і брати активну участь у їхньому вихованні.

18.05_news

 

Супровід сайту - веб-студія WEB1