prev

«Ти серед своїх» – ЮНІСЕФ та Країна Мрій спільно підтримали дітей, постраждалих внаслідок військового конфлікту на сході України

share
print

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Країною Мрій продовжує в Україні масштабну кампанію «Ти серед своїх». Її мета – допомогти дітям-переселенцям інтегруватися на новому місці та надати дітям, які постраждали від військового конфлікту інформацію про життєвоважливі навички безпечної поведінки. Проект сприяє зниженню напруженості між вимушеними переселенцями і громадами, що їх прийняли, та консолідації українського суспільства.  ЮНІСЕФ та Країна мрій об’єднали зусилля в підтримці дітей, що постраждали від конфлікту на сході України і спільно провели низку навчально-розважальних заходів для дітей та їх батьків в таких містах: Сєвєродонецьк, Краматорськ, Покровськ та Маріуполь.

Окрім відвідання концертів відомих українських гуртів, таких як: «O.Torvald», «СКАЙ», «Joryj Kłoc», «EPOLETS», «Black Balloon» та місцевих «Пчела на Марсе»(м.Часів Яр), «MAMANET»(м.Краматорськ) та «Falling Up»(м.Маріуполь) на заходах діти змогли взяти участь у різноманітних навчально-розважальних активностях та квестах, вдосконалити знання з мінної безпеки та гігієни, а також, дізнатися про що таке булінг і отримати власну книжку «Крихітні історії» з мотивуючими історіями про вихід із складних ситуацій від переможців конкурсу коротких оповідань «Крихітні історії».

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році.

 

Супровід сайту - веб-студія WEB1