870697_1_w_570

Олег Скрипка презентував авторське вино

share
print

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Відомий український музикант, який прожив багато років у Франції, де і закохався у культуру вина,разом із компанією Шато Чизай, здійснив давню мрію – закоркувати власне авторське вино. Білий TRAMINER та ROSE PINOT NOIR першими дегустували відвідувачі ресторану COIN на гастровечорі “Осінь. Вино. Музика…”

“Бренд “Країна Мрій” молодий, і вина наші теж молоді – цьогорічні. Я є фанатом сухих вин, і особливо рожевих. Тому що рожеве вино унікальне і пасує для всіх випадків: до м’яса і до риби, можна куштувати і з десертом, і влітку, і взимку. Але у нас в Україні ще бракує добрих рожевих вин. Також моє – біле вино 2018 року винограду трамінер, цей італійський сорт, якому дуже пасують наші закарпатські землі, дає в гроно прекрасний баланс між цукром і кислотою та прекрасний насичений аромат” – розповідає Олег Скрипка.

Ідея робити власне вино визрівала у співака давно, бракувало лише поштовху і він стався на Закарпатті. У процесі виготовлення вина Олег приймав безпосередню участь. Особисто обирав дві ділянки на виноградниках Chizay Мала Гора, брав участь у зборі врожаю і відбирав найкращі грона винограду.

Авторські вина “Країна Мрій” виготовлені з виноградного соку так званої першої фракції – це сік, який стікає з передроблених ягід без механічного чавлення. Це найкраща основа для особливих вин, адже такий сік містить максимальну ароматику та інтенсивність смаку.

До речі, авторського вина артиста в Україні донині ще не існувало, це абсолютно екслюзивна історія.Вино “Країна Мрій” вийшло невеликою серією – усього по 10 тис. пляшок білого і рожевого вина, які можна скуштувати у ресторанах та придбати в інтернеті та винних бутіках відповідно з етикеткою “Країна мрій” під брендом “Шато Чизай”.

“Виноробство в Україні – це частина нашої культури та давніх традицій. Зокрема на Закарпатті вона існує сотні років. Українці здавна любили вино, і наша країна колись була серйозним виробником вина і навіть експортувала його у Європу. І зараз я хочу запропонувати українцям повірити в українське вино. Колись таким самим чином я волів, аби ми повірили в українську пісню, потім в український одяг і кухню, і сьогодні ми бачимо, що українська пісня, вишиванка, наша гастрономія стали справжнім трендом буквально на наших очах! Сподіваюся, з вином станеться так само” – зауважив Олег Скрипка.

Раніще Микола Тищенко провів, найочікуваніший Halloween столиці.

У Ніч усіх святих в самому центрі столиці за мотивами бойовика “Планета мавп”, з’явилося покинуте місто зі зруйнованим літаком, кіньми і згорілим автобусом.

за матеріалами Gazeta.ua

Супровід сайту - веб-студія WEB1