Олег Скрипка та НАОНІ заколядують у Львівській Опері

When:
08/01/2020 Початок 19:00
2020-01-08T19:00:00+02:00
2020-01-08T19:15:00+02:00
Львів, Оперний Театр.
проспект Свободи
28, Львів, Львівська область, Україна
79000
Cost:
від 200 грн
Олег Скрипка та НАОНІ заколядують у Львівській Опері @ Львів, Оперний Театр. | Львів | Львівська область | Україна
Подiлитись

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Олег Скрипка та Національний академічний оркестр народних інструментів (НАОНІ) радо запрошують разом відсвяткувати найзатишніше та найчарівніше свято року! 8 січня 2020 року у Львівській Опері відбудеться святковий концерт однієї з кращих творчих колаборацій нашої країни. Для Олега Скрипки Різдво є особливим святом, яке він не береться порівнювати з жодним іншим:

— Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання! 

В рамках концерту Олег Скрипка виконає різдвяні пісні у супроводі НАОНІ. Тісна співпраця виконавця й колективу триває більше трьох років. За цей час їхні спільні виступи отримали численну армію шанувальників по всій Україні. 
Колядки, які за сотні років стали невід’ємною частиною свята, є не просто віршуванням чи вітанням; колядки — це українська мантра! Від того, наскільки правильно ми проспіваємо колядки, наскільки правильно ми зустрінемо Різдво, залежить, як рік складеться! Я не боюся взяти на себе відповідальність за наступний рік, посміхається Олег Скрипка. — Різдво — час див! Головне — відкрити для них свої серця!