Очеретяний Кіт

Заснований гурт у 1995 році. Назва походить від однойменної тварини, яка живе при болоті в очереті, де є все, що їй потрібно для існування, вміє плавати. Учасники гурту дуже люблять мандрувати, але принципово хочуть жити у рідній Вінниці, де можуть спокійно займатись творчими експериментами.

Музиканти тішать вітчизняних меломанів своєю особливою музикою в жартівливому стилі «маза-хата-рок», назва якого, як напевно дехто встиг грішним ділом подумати, походить зовсім не від американської лайки, а від подільської хати-мазанки, де «Коти» працюють, творять та надихаються.

Нещодавно гурту виповнилося 20 років і вони випустили новий альбом із символічною назвою «20 кроків». До свіжої платівки увійшло 14 авторських композицій, детальна історія створення кожної з яких є на диску.

«Щонайголовніше, протягом цих 20 років нам вдалося зберегти психологічну цілісність, ми стали значно ближчими за цей час, практично родичами. Ну але, звісно, раніше ми могли разом грати цілими днями, а зараз це вже відбувається набагато рідше – на окремо виділених репетиціях, вечірках, концертах, тощо. Проте нам дійсно подобається те, що ми робимо, ми є фанатами музики», – розповів лідер «Очеретяного Кота» Роман Кріль.

jyuerz_430oef80r2

Супровід сайту - веб-студія WEB1