The Вйо

Cтворення гурту The Вйо  у 1991 році можна вважати точкою відліку створення стилю реггі в Україні. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура та співак Мирослав Кувалдін. Протягом десяти років існування гурту музиканти періодично то розходилися, то сходилися, то до них приєднувались інші учасники. 1995 р. “The Вйо” стали лауреатом “Червоної рути” із задиркуватою піснею “Ганджа”.

Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні і так добре розмовляє українською  від народження. Саме в ті часи пісня “Зорі” (“Кожен з нас щось може…”) стала маніфестом українських растафарі.

У 2000 році гурт оголошує про припинення свого існування. Сергій Підкаура, як автор, співпрацює з провідними українськими музикантами (О. Пономарьов, Н. Могилевська), а Мирослав Кувалдін розпочинає кар’єру телеведучого (канал М1) і записує сольний альбом “Зеркало Мира”.

Згодом у 2008 році музиканти гурту The Вйо вирішили відновити свою концертну діяльність. Також, було прийняте рішення про видання альбому “Ganja”. До альбому увійшли 18 треків, записаних в період з 1995 р. по 1998 р. Частину з цих пісень меломани могли вже чути на касетному альбомі “Вироби з пластмаси”.

temp

Супровід сайту - веб-студія WEB1