Творчі проекти. Фестивалі. Реклама. Cпонсорські прояви.
Благодійність. ЕКО ініціативи. Гранти. Концерти

Vector Smart Object
km_about_map_f
Vector Smart Object

А ще ми пропонуємо:

• розробку концепції та інформаційний супровід вашого заходу;
• інтеграцію вашого бренду у наші заходи;
• розробку та виготовлення брендованої сувенірної продукції;

• івенти із залученням відомих людей;
• індивідуальні рекламні кампанії;
• розробку та виготовлення рекламних відео- та аудіо- матеріалів

 «Країна Мрій»  – найбільший в Україні етно-фестиваль, засновником та ідейним натхненником якого є Олег Скрипка.
Другий десяток років команда «Країни Мрій» утверджує українську національну самобутність, презентує кращі взірці української й світової музики, музично-ярмаркове різномаїття, народні ремесла, паради вишиванок, автентичні майстер-класи, етнічні кухні, дитячу і козацьку галявини, книжкові вернісажі, майданчик бандуристів, фестиваль «Монгольф`єрія» та інші оригінальні рішення та активності.

km_about_worldmap_f3З 2004-го року Міжнародний фестиваль етнічної музики «Країна Мрій» відвідали близько 1 млн гостей, окрім традиційної київської локації, його також було проведено у Львові, Лондоні, Сургуті, Пермі. Фестиваль має 2 сезонні формати – літній і зимовий. Нашими гостями вже були майстри і виконавці з 30 країн світу, таких як Білорусь, Молдова, Узбекистан, Грузія, Росія, Польща, Литва, Чехія, Болгарія, Угорщина, Македонія, Сербія, Румунія, Австрія, Бразилія, Канада, США, Туреччина, Фінляндія, Велика Британія, Франція, Іран, Норвегія, Нігер, Індія.

Vector Smart Object

os_dity

Vector Smart Object

Фестиваль «Рок Січ» – міжнародний
рок-фестиваль, що з 2006 року проходить на Трухановому острові у Києві і є помітною рок-подією України. Це перший і єдиний столичний фестиваль, на якому одночасно з трьох сцен лунає українська рок-музика.

Мета «Шляхетних Вечорниць»
об’єднати творчі проекти сучасних українських митців – художників, музикантів, інших представників шляхетної громади задля підтримки та популяризації вітчизняних культурних цінностей в нашому суспільстві і на міжнародній арені

«Великі Дитячі Вечорниці»
Благодійний бал з Олегом Скрипкою
– це продовження «Великих французьких вечорниць» і чудова нагода для маленьких леді та джентльменів стати частиною світського життя нашої столиці. Разом
зі своїми батьками діти мають можливість зануритися у світ дитячого балу, казкової феєрії, вишуканого стилю та смаку.

Фестиваль «Монмартр на
Андріївському узвозі» –
це красиве міське свято, присвячене Дню Києва. Його мета – поєднати українську та французьку культури, відновити втрачені культурні цінності столиці

Фестиваль «Осінь Середньовіччя» –
видовищне свято, метою якого є повернення традицій старого Києва в сучасну культуру, відродження святкування візантійського Нового року, а також допомога історичному Києву у збереженні його унікальності і підтримка заходів проти його руйнації.

«Великі Французькі Вечорниці»
«Cabaret de Charite»
з Олегом Скрипкою – це ексклюзивна подія мистецького життя столиці в атмосфері паризького кабаре, із шармом Монмартра, вишуканою музикою і танцями у стилі легендарних французьких кабаре.

Vector Smart Object

diakuemo

Замовлення концертів:
Для медіа:
Для бізнес-пропозицій:
Права і видавництво:

Супровід сайту - веб-студія WEB1