franc_evenings5

До Всесвітнього дня серця ми долучились до відновлення апарату, який рятує тисячу дитячих життів щороку – Олег Скрипка

поширити
друкувати

До Всесвітнього дня серця 29 вересня у Київському дитячому кардіоцентрі відновлено рентгенангіографічний апарат, на якому роблять складні операції маленьким пацієнтам з України і всього світу, за рахунок коштів, зібраних в тому числі і під час Великих Французьких Вечорниць – Cabaret de Charite. 

“Ми провели красивий, соціально важливий захід – справжнє французьке кабаре у серці столиці. А головне, ми разом зробили важливу справу – зібрали 220 тис. гривень для лікування маленьких пацієнтів кардіоцентру. Я вдячний кожному, хто купив квиток і цим підтримав нашу благодійну акцію. Я вдячний Фонду “Об’єднанння світових культур”, який підтримав нашу ідею і допоміг її реалізувати, чарівній співачці Інгрід, яка відмовилася від гонорару на користь діточок, чудовим дівчатам з Freedom Jazz та неймовірному балету Foresight, які подарували гостям блискавичне шоу. Наразі ми готуємо нові дитячі вечорниці. Вони будуть красиві і обов’язково доброчинні, слідкуйте за анонсами на нашому сайті Країни Мрій” – розповів Олег Скрипка.

“Разом із командою Олега Скрипки, а також нашими партнерами – організаторами “Пробігу під каштанами” та “Сальса-марафону”, які долучилися до збору коштів, ми зібрали 1 млн гривень для відновлення рентгенангіографічного апарату, – говорить головний лікар дитячого кардіоцентру Володимир Жовнір. – Довгий час він був непридатним до використання. Наразі наші лікарі за його допомогою вчасно діагностують вроджені вади серця у діточок, оперують без розтину новонароджених із критичними діагнозами. Це дає змогу рятувати щороку близько 1000 дитячих життів.”

Довідка:

Державна установа “Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії  МОЗ України” (www.cardio.org.ua) – єдиний в Україні медичний заклад, де дітей із вродженими вадами серця оперують з перших годин життя. Щороку тисячі дітей із України і десятків країн світу отримують  консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу.

“Країна Мрій” (www.krainamriy.com) є мистецьким простором, що об’єднує гурт ВВ, Міжнародний фестиваль “Країна Мрій” та інші творчі проекти Олега Скрипки. Це територія креативу та якісної української музики, яку Олег і його команда роблять актуальною і модною в Україні та світі.

Супровід сайту - веб-студія WEB1