prew

Олег Скрипка зібрав малих рокерів на Дитячому рок-балі

поширити
друкувати

12 квітня Олег Скрипка спільно з  Благодійним фондом “Я – майбутнє України” та івент-агенцією  «Нобелон» влаштували гучну мистецьку подію – перший в Україні Благодійний дитячий рок-бал «Рок до зірок».

Музичне рок-дійство для всієї родини відбулося у Мистецькому Арсеналі. Королями та королевами цього феєричного шоу стали діти віком від 1 до 14 років!

Окрім рокової та мистецької складової  дитячий рок-бал є  благодійним проектом. Отримані від продажу квитків кошти організатори спрямують на придбання медичного обладнання для Київського центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

“Ми часто проводимо мистецькі заходи з благодійною складовою. Це дуже важливо, оскільки таким чином, ми виховуємо в суспільстві почуття соціальної відповідальності. Люди приходять на наші події, спілкуються, долучаються  до добрих справ. За статистикою шестеро із тисячі дітей народжуються з вродженими вадами серця. Завдяки мистецтву ми заробляємо гроші, на які купуємо хірургічні інструменти або обладнання. Згодом ми зустрічаємося  з лікарями, бачимо дітей, яких вони врятували, сльози щастя на очах їхніх мам. Це правильний і змістовний шлях, який дає конкретні результати” – зауважив Олег Скрипка

Атмосфера в Арсеналі панувала неймовірна! Подібного заходу в Україні ще не проводилося.  Маленьки гості чітко дотрималися дрес-коду організаторів і з’явилися на рок-балі у рваних джинсах, шкіряних куртках, із зачісками “ірокезами”. Діти грали на барабанах і гітарах, фоткалися на байках “Харлі-Девідсон”, у живому часі та просторі виходили на сцену і пробували себе у якості справжніх рок-зірок!

Від сцени було неможливо відвести очей. Маленькі артисти були на висоті! Дитячі рок-гурти, неймовірні вокалісти, акробати, повітряні гімнасти, жонглери, шоу-балет запалювали драйвом на повну.  Головний перфоманс балу відбувався на сцені. Учасники програми «Голос діти» зіграли справжній рок, виконуючи відомі композиції гуртів «Red Hot Chili Peppers», «Queen», «Моторолла» і звісно ж «ВВ». Олег Скрипка виступав теж у незвичному амплуа ­– кожну його пісню супроводжувало шоу від циркових артистів Майстерні естрадно-циркового мистецтва «Комплімент», які демонстрували надзвичайні можливості людського тіла під час своїх номерів. У концерті взяли участь сини Олега Скрипки – Устим і Роман. Молодший Устим продемонстрував чудовий вокал, а Роман вправно грав на клавішах.

Виконувати «Весну» Олег Скрипка запросив  на сцену дітлахів із залу. Маленькі рокери хутенько оточили лідера «ВВ», а після спільного виступу малеча запропонувала Олегу заспівати гімн. Це був чудовий експромт і чи не  найзворушливіший момент вечора, коли маленькі патріоти, кладучи руку на серце, злилися з досвідченим музикантом у синхронному виконанні гімну України. Мабуть в кожного в той момет пішли «мурахи по шкірі».

Ведучим дитячого рок-балу став найхаризматичніший  ведучий України – Сергій Притула, який підтримав цей доброчинний мистецький проект .

Завершився бал гучною рок-дискотекою від «Dj Skrypka» та феєричним паперовим шоу, яке накрило з головою малих рок-н –рольщиків!

Супровід сайту - веб-студія WEB1