28.04_prev

Рок-бал, In-Grid і 200 тисяч гривень для нового проекту Центру дитячої кардіохірургії

поширити
друкувати

Фінансовим результатом Благодійного дитячого рок-балу “Рок до зірок”, який відгомонів 12 квітня у Мистецькому арсеналі, стали 200 тисяч гривень. Зібрали їх за рахунок куплених квитків, благодійних внесків і безкоштовної допомоги в організації заходу з боку меценатів-партнерів. Фінальні 10 тисяч гривень надійшли вже після того, як надрукували сертифікат на 190 тисяч…
26 квітня Олег Скрипка разом із головою благодійного фонду «Я – майбутнє України» Мартою Левченко і ведучим Рок-балу Сергієм Притулою передали ці кошти Володимиру Жовніру – головному лікарю Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Він представляє команду лікарів Центру, унікальну за українськими і світовими стандартами медицини. Щороку вони рятують життя 2,8 тисячі дітлахів з України і усього світу, які були би приреченими без такої операції.
Однак, майстерність лікарів має удосконалюватися сучасними технологіями та інноваційним устаткуванням, якого, на жаль, Центру бракує.
Торік Олег Скрипка разом з італійською співачкою In-Grid  організували Великі Французькі вечорниці, де збирали кошти для ремонту унікального для України двопроекційного рентгенангіографічного комплексу. Він забезпечує золотий стандарт діагностики серця і магістральних судин і дозволяє здійснити корекцію вад серця без хірургічного розтину. За рік із його допомогою оперують більше 1 тисячі діточок. А за весь час його існування в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії – врятовано понад 10 тисяч життів. На той час цей апарат і вийшов із ладу і потребував вартісного ремонту.
Завдяки кільком благодійним проектам вдалося зібрати кошти для його ремонту. Наразі це обладнання, за словами лікарів, не вимикається практично цілодобово. Операції тривалістю в кілька годин ідуть одна за одною.
“Ми запросили до Києва нашу добру подругу In-Grid. Торік перед виступом на Французьких вечорницях вона відвідала Центр, поспілкувалася із мамами та їхніми діточками. Увесь свій гонорар In-Grid віддала у Центр на ремонт апарату.
Днями In-Grid вдруге відвідала Центр, прихопивши із собою м’які іграшки, сердечка й солодщі для дітей. Знову обійшла з десяток палат, зустріла навіть знайому дівчинку Нурію та її маму із Казахстану, з якими познайомилася торік. Вона, до речі, навіть з Італії перепитувала в українських лікарів про її здоров’я.
Як і рік тому, In-Grid зазирнула до дитячої реанімації, не стримуючи сліз спілкуючись із дітками та лікарями. Вона справді була щаслива, коли побачила діючий апарат, на якому вже після його відновлення зробили близько 220 операцій і фактично врятували стільки ж життів. Приміряла спеціальний захисний одяг вагою у 15 кг, у якому лікарі оперують по кілька годин” – розповів Олег Скрипка.

“Вже під час дружньої розмови у кабінеті головного лікаря Центру, видатного кардіохірурга Іллі Ємця, домовилися про проект із закупівлі нового рентгенангіографічного комплексу. Адже той, який є, вже знятий із виробництва і для нього не можна буде знайти запчастини. Вартість нового – близько 2 млн євро. З огляду на кількість дитячих життів, які лікарі врятують за його допомогою, – це жалюгідна сума. 200 тисяч гривень від організаторів Рок-балу стали першим внеском у цю благородну справу. Ми впевнені, що ця благодійна ініціатива буде успішною і знаємо, що українське суспільство здатне до масштабних благочинних проектів” – наголосив Олег Скрипка.
P.S Країна Мрій разом з Олегом Скрипкою щиро дякують партнерами, які з відкритим серцем разом з нами реалізовували цей світлий і добрий проект – Мистецький Арсенал, благодійна організація «Я – майбутнє України», Сергій Притула, компаніїї «Nobelon», «Zinteco», «RentMedia», Maryna Kozachenko, Пара SOLO, Daniel Kids Boutique, «Backstage beauty salon»,  «OSCAR Event Agency», «Райффайзен Банк Аваль» , ресторан  «ORLY PARK», Повітроплавне Товариство “Монгольф’єр”, «Just Relax – American Bar & Grill»,  «In-Jazz», «Harley-Davidson Kyiv», «The Coca-Cola Сompany», «Умка», «AVIS», «WhyEducation», Groshko creative team та «OZZO». Дякуємо вам за те, що зробили це свято можливим!

Супровід сайту - веб-студія WEB1