Олег Скрипка

БІОГРАФІЯ

Український музикант, вокаліст, композитор та лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка народився 24 травня 1964 р. у Ходженті (Таджикистан) в сім’ї українських переселенців. Мама Олега родом з-під Курська, а батько – із хутірця під Полтавою. Батько у Києві вступив до медінституту, де отримав спеціальність лікаря-радіолога, фахівця із променевої хвороби.

Le Grand Orhestra

Олег Скрипка створив «Лє Ґранд Оркестр» у 2004-му для фестивалю «Країна Мрій». Це – один із найуспішніших українських етно-проектів. До його складу увійшли представники Оркестру ЗСУ та ще кількох фольклорних формацій.

JAZZ CABARET Zabava

«Джаз-кабаре Олега Скрипки» – це мистецьке шоу на перетині ретро-джазу, української лірики, французького шансону та рок-н-ролу.

Проект народився, коли Олег та його друзі-музиканти захопились відновленням та реставрацією записів українського джазу початку ХХ сторіччя.

DJ O’Skrypka

Олег Скрипка запропонував власну формулу сучасних українських вечорниць. Він осучаснив автентичні українські забави модним стилем диско, збагатив їх мотивами національного та світового етно.

Етно-диско-вечорниці від DJ О’Скрипка – драйвова, танцювальна вечірка під запальне музичне етно.

Олег Скрипка та НАОНІ

НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує народний артист України Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад 5 000 концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. НАОНІ Оркестра вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

Vector Smart Object

Слідкуйте за блогами Олега Скрипки на СЕГОДНЯ.ua та Українська Правда

Vector Smart Object

З питань організації концертних заходів звертайтеся:

Mobile: +38 (067) 656 49 47

E-mail: oleg@krainamriy.com

Супровід сайту - веб-студія WEB1