Сінема

carol-eng-kopyya

Олег Скрипка та гурт ВВ дарують власне виконання відомої української колядки “Щедрик”

Напередодні Дня святого Миколая, Новорічних свят та Різдва Христового  Олег Скрипка та гурт «Воплі Відоплясова» дарують свої варіанти виконання цього твору, збагативши  його сучасними музичними вібраціями. Країна Мрій бажає всім веселих свят, душевного тепла та злагоди!

ВВ вшановує Героїв

Олег Скрипка та гурт ВВ вітають українських воїнів із Днем захисника Вітчизни!

До Дня Серця – Cabaret de Charite Олега Скрипки

До Всесвітнього дня серця 29 вересня у Київському дитячому кардіоцентрі відновлено рентгенангіографічний апарат, на якому роблять складні операції маленьким пацієнтам з України і всього світу, за рахунок коштів, зібраних в тому числі і під час Великих Французьких Вечорниць – Cabaret de Charite.

ВВ – З Днем Народження, Україно!

Музиканти Національного академічного оркестру народних інструментів майстерно та несподівано зімпровізували мотив пісні гурту ВВ «День народження» на рідкісних автентичних інструментах, зібраних з усієї території України.

До 25-ої річниці Незалежності Олег Скрипка презентує пісню «УКРАЇНА»

Авторами музики та слів пісні “УКРАЇНА”, написаної у стилі нео-етно рок, є Олег Скрипка та Євген Гапон – фронтмени українських гуртів Воплі Відоплясова і Nokturnal Mortum. Серед митців, які підтримали наш проект – відомий український художник Олег Шупляк, який зробив відео-ряд на пісню “УКРАЇНА”. Він отримав визнання в Україні і світі як автор картин-ілюзій в […]