16265307_1378689555515538_2580131683854293888_n

Олег Скрипка заспівав новий марш української армії «Зродились ми великої години» на відкритті меморіалу воїнам УНР

share
print

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Олег Скрипка взяв участь в урочистому відкритті першого у Дніпрі пам’ятного хреста бійцям Української Народної Республіки та заспівав новий марш української армії «Зродились ми великої години» , написаний на основі однієї з пісень армії ОУН-УПА. Захід приурочили до Дня Соборності України.

Олег був вбраний у справжній однострой січового стрільця. Під час свого виступу він  наголосив, що дніпряни – це броня всієї країни.

«Надзвичайно приємно та почесно бути присутнім сьогодні тут із дніпрянами. Дніпряни – герої! Впевнений, мешканці цього міста відчутно долучилися до того, аби війна на Сході не поширилася по всій країні. Ви – справжня стіна, яка захистила українців від кремлівських паразитів, – зазначив Скрипка. – Вітаю чудове українське місто зі святом соборності України. Як киянин, пишаюся тим, що бачу таку кількість патріотів у Дніпрі! У цьому історичному місті майже 100 років тому відбулося реальне воз’єднання України. Наші українські бійці відбили більшовицько-московські напади, аби ми з вами сьогодні раділи цьому сонцю та відзначали цей день» – наголосив Олег Скрипка.

Меморіал воїнам УНР встановлено у сквері на Соборній площі Дніпра, неподалік від поховання січових стрільців та вільних козаків, які загинули у бою з більшовиками. Пам’ятник виконаний у формі хреста, який нагадує той, що використовувався в нагородах і символах УНР. Соборну площу у Дніпрі називають «символічним місцем єднання Сходу та Заходу».

Джерело фото: IPNEWS, Dniprograd, Dnipr.info

Супровід сайту - веб-студія WEB1