IMG_9828a

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ зіграли свій перший спільний концерт у Дніпровській опері!

share
print

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Після 30-річного музичного досвіду на сцені легендарний фронтмен ВВ звернувся до народних інструментів аби аранжувати свої найкращі композиції для виконання у супроводі оркестру НАОНІ.

«Це наш перший спільний концерт з Національним академічним оркестром народних інструментів, сподіваюся ми запишемо цю дату в скрижалі і це може бути День народження нашого великого творчого проекту» – припустив Скрипка зі сцени і заспівав свій перфектний хіт  «День народження».

У розкішній  залі оперного театру, окрім  власних хітів, музикант виконав українські народні пісні, які в унісон з ним співала уся глядацька зала.

Глядачі Дніпровської опери стали свідками унікального музичного експеременту, коли симфонічний оркестровий звук у поєднанні з вокалом Олега Скрипки подарував розкішне звучання добре відомих композицій.

Скрипка був щирим та емоційним. Спілкувався з глядачами, розповідав зі сцени історії з життя…Як, приміром, батько обирав для нього музичний фах, як разом з татом купував свій перший баян. Виявилося, що батько Олега обирав цей культовий інструмент з настановою, мовляв, гратимеш на весіллях, а я буду твоїм імпресаріо.

На тому ж самому  баяні Скрипка грає і  дотепер. Щоправда замість весіль на потужних концертних майданчиках і у супроводі цілого оркестру, як, приміром, на цьому концерті у Дніпрі.

Нагадаємо, НАОНІ Оркестра під керівництвом Віктора Гуцала є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. НАОНІ вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти. За плечима музикантів  понад 5 000 концертів на всіх континентах.

Супровід сайту - веб-студія WEB1