ВВ – З Днем Народження, Україно!

share
print

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Музиканти Національного академічного оркестру народних інструментів майстерно та несподівано зімпровізували мотив пісні гурту ВВ «День народження» на рідкісних автентичних інструментах, зібраних з усієї території України.

Олег Скрипка, фронтмен групи Воплі Відоплясова: «Мені було дуже цікаво почути, як звучить «День народження» у виконанні цимбал, бандури, кобзи, сопілки. І я не помилився в очікуваннях. Кожен інструмент має особливий і неповторний «голос», але разом вони зливаються в одну мелодію, вишукану, філігранну гру. Традиційні музичні інструменти наповнили композицію душевним і романтичним характером, але водночас зберегли її енергію та мелодійність».

До 25-ого Дня Незалежності разом із телеканалом «Україна» ми запускаємо серію із шести відеороликів. Загальне гасло: «Мільйони голосів — одна мелодія».