_DSC4816

Різдвяні забави з Країною Мрій. Як це було…

поширити
друкувати

Добра старовинна коляда, шум дзвіночків і велика різдвяна зірка на небесах…Пам’ятаєте? Спогади мають особливу рису – втрачати кольори чи, бодай, відтінки, але не з Країною Мрій! Аби цьогорічне Різдво залишилось з нами  назавжди у серці, давайте разом пригадаємо найемоційніші моменти головних різдвяних забав, які  Країна Мрій цьогоріч подарувала українцям у Києві та Дніпрі.

Погода того дня демонструвала справжнісіньку люту зиму. Але це не стало перешкодою для святкування, а лише додало традиційного різдвяного настрою. Сніг рипів під ногами, а янголи спостерігали за цим дійством із-за сірих зимових хмар.

Попри сніжну заметіль та позначку на термометрі в -20 Олег Скрипка та LE GRAND ORCHESTRA зіграли на морозі годинну  музичну програму та разом з іншими учасниками Країни Мрій створили справжню атмосферу українського Різдва з вертепом, піснями та танцямі просто неба.

dsc_6798

– Різдвяні свята – це особливий чарівний час, коли люди і природа відчувають навколо себе казкові перетворення. Я вірю, що Бог оберігає Україну і у різдвяний період ми особливо відчуваємо це серцем – ділиться враженнями засновник фестивалю Країна Мрій Олег Скрипка. – Саме Різдво дарує нам надію на диво, якого потребує наша країна. Фестиваль Країна Мрій є нашим мистецьким дивом. Саме там наші мрійники по-особливому сприймають диво Різдва, вірять,  що йому на заваді не стануть ані мороз, ані заметіль, ані хуртовина – наголосив Олег Скрипка.

Красуня ILLARIA розповіла нам, як людський запал може подолати лютий холод!

_dsc5512

 Завдяки чудовій публіці, яка вже з першого погляду, з першого акорду підтримала нас, душа палала і мені було справді гаряче. Було наскільки тепло і радісно співати на сцені, що я не помітила, як промайнули ці 40 хвилин…На фестивалі зібралася неймовірна публіка, прийшли ті люди, які хочуть нас почути, які люблять Різдво і не зважають на такі умовності, як сніг, мороз. Це справжні чарівники, романтики, мрійники. Люди з нашої Країни Мрій.

Були серед нас і маленькі мрійники, адже Різдво, передусім, родинне свято. Така відвага батьків не змогла не здивувати гурт БУРДОН.

rJnh2pG-Bj8

Вразило, що серед публіки були дітлахи, бо дуже важко собі уявити, що в такий мороз хтось візьме дитинку, тепло вдягне і «притягне» на Співоче поле на концерт. А все одно діточки були, і вони танцювали, і бавились – це було дуже приємно спостерігати.

Усі артисти доносили до веселої юрби красу та мелодійність українських колядок. А зірковий вертеп не тільки радував око файними костюмами і добре знайомими учасниками (серед них – автор вертепу Сашко Лірник, Олег Скрипка, Брати Капранови, Іван Леньо, Юрко Журавель, Антін Мухарський, Майкл Щур, Іван Малкович, Тарас Компаніченко, гурт “Врода”, дитячий фольклорний ансамбль “Зернятко”), але й сенсом своєї різдвяної історії. Адже хто ми без традицій? Важливо завжди повертатись до своїх духовних джерел, і про це нам нагадає шалений Joryj Kłoc !

Joryj Kłoc_03

У нас є супер традиція – колядувати по Львову. Кожного року 7-го січня ми збираємо всю ватагу друзів ( чоловік до 20, які теж є музикантами), моя дружина залучає свій театр акторів, – розповідає фронтмен гурту Антон, – всі вдягаються в костюми, беруть інструменти і ми ходимо містом, наживо граємо. І радість у тому, що на нас вже кожного разу чекають люди. Ми з цього зробили величезне музичне дійство, таке собі вар’яцтво. Та й колядки у нас такі, що їх ніхто не знає, але дуже гарні та веселі.

Різдво – свято, що об’єднує, і ми у цьому переконались. Дякуємо усім, хто завітав до нас, і гурт “Царина” бажає вам у цьому році:

– Коноплі під стелю, льон по коліна, щоб вам голова не боліла (сміються). Миру, злагоди, щоб все було гаразд і у вас, і у нас!

Христос народився!
Славімо Його!

Супровід сайту - веб-студія WEB1