16265307_1378689555515538_2580131683854293888_n

Олег Скрипка заспівав новий марш української армії «Зродились ми великої години» на відкритті меморіалу воїнам УНР

поширити
друкувати

Олег Скрипка взяв участь в урочистому відкритті першого у Дніпрі пам’ятного хреста бійцям Української Народної Республіки та заспівав новий марш української армії «Зродились ми великої години» , написаний на основі однієї з пісень армії ОУН-УПА. Захід приурочили до Дня Соборності України.

Олег був вбраний у справжній однострой січового стрільця. Під час свого виступу він  наголосив, що дніпряни – це броня всієї країни.

«Надзвичайно приємно та почесно бути присутнім сьогодні тут із дніпрянами. Дніпряни – герої! Впевнений, мешканці цього міста відчутно долучилися до того, аби війна на Сході не поширилася по всій країні. Ви – справжня стіна, яка захистила українців від кремлівських паразитів, – зазначив Скрипка. – Вітаю чудове українське місто зі святом соборності України. Як киянин, пишаюся тим, що бачу таку кількість патріотів у Дніпрі! У цьому історичному місті майже 100 років тому відбулося реальне воз’єднання України. Наші українські бійці відбили більшовицько-московські напади, аби ми з вами сьогодні раділи цьому сонцю та відзначали цей день» – наголосив Олег Скрипка.

Меморіал воїнам УНР встановлено у сквері на Соборній площі Дніпра, неподалік від поховання січових стрільців та вільних козаків, які загинули у бою з більшовиками. Пам’ятник виконаний у формі хреста, який нагадує той, що використовувався в нагородах і символах УНР. Соборну площу у Дніпрі називають «символічним місцем єднання Сходу та Заходу».

Джерело фото: IPNEWS, Dniprograd, Dnipr.info

Супровід сайту - веб-студія WEB1