IMG_9828a

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ зіграли свій перший спільний концерт у Дніпровській опері!

поширити
друкувати

Після 30-річного музичного досвіду на сцені легендарний фронтмен ВВ звернувся до народних інструментів аби аранжувати свої найкращі композиції для виконання у супроводі оркестру НАОНІ.

«Це наш перший спільний концерт з Національним академічним оркестром народних інструментів, сподіваюся ми запишемо цю дату в скрижалі і це може бути День народження нашого великого творчого проекту» – припустив Скрипка зі сцени і заспівав свій перфектний хіт  «День народження».

У розкішній  залі оперного театру, окрім  власних хітів, музикант виконав українські народні пісні, які в унісон з ним співала уся глядацька зала.

Глядачі Дніпровської опери стали свідками унікального музичного експеременту, коли симфонічний оркестровий звук у поєднанні з вокалом Олега Скрипки подарував розкішне звучання добре відомих композицій.

Скрипка був щирим та емоційним. Спілкувався з глядачами, розповідав зі сцени історії з життя…Як, приміром, батько обирав для нього музичний фах, як разом з татом купував свій перший баян. Виявилося, що батько Олега обирав цей культовий інструмент з настановою, мовляв, гратимеш на весіллях, а я буду твоїм імпресаріо.

На тому ж самому  баяні Скрипка грає і  дотепер. Щоправда замість весіль на потужних концертних майданчиках і у супроводі цілого оркестру, як, приміром, на цьому концерті у Дніпрі.

Нагадаємо, НАОНІ Оркестра під керівництвом Віктора Гуцала є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. НАОНІ вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти. За плечима музикантів  понад 5 000 концертів на всіх континентах.

Супровід сайту - веб-студія WEB1