Олег Скрипка та Національний оркестр народних інструментів

Після 30-річного музичного досвіду на сцені легендарний фронтмен «ВВ» звернувся до народних інструментів аби аранжувати свої найкращі композиції для виконання у супроводі оркестру НАОНІ.

НАОНІ Оркестра – провідний творчий колектив України, переможець Битви оркестрів в Україні та Молдові, яким керує народний артист України Віктор Гуцал. За плечима оркестру понад  5 тис. концертів на всіх континентах, а також міжнародні мистецькі фестивалі та свята. НАОНІ Оркестра вміло балансує між народними мотивами та музикою, яку люблять у всьому світі. Колектив є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Основою їх концертних програм є народна інструментальна музика всіх регіонів країни, класичні твори та світові хіти.

Перший спільний концерт Скрипки та НАОНІ відбувся 27 лютого у Дніпрі. «Це наш перший спільний концерт з Національним академічним оркестром народних інструментів, сподіваюся ми запишемо цю дату в скрижалі і це може бути День народження нашого великого творчого проекту», – припустив Скрипка зі сцени. Як мінімум, цього року ще плануються концерти в Києві та Одесі, для тих, хто не встиг насолодитися цією шедевральною мистецькою подією. Адже 40 народних інструментів одночасно прозвучали відомими хітами гурту «ВВ» та українськими народними піснями, які в унісон співала вся глядацька зала у стінах розкішного оперного театру!

.

Супровід сайту - веб-студія WEB1